İade Koşulları

İade ve Değişim

Satın almış olduğum ürünlerde iade ve değişim mümkün mü?

Satın almış olduğunuz ürünlerimizde (kişiselleştirilmiş, özel tasarım, ölçüsü size göre ayarlanmış, vs. ürünleri hariç). İade veya değişim yapabilirsiniz.

iletişim: [email protected]

İade ve değişim için tanınan süre ne kadardır?

bilgilendiniz.com dan satın aldığınız ürünleri, kargoya verilme tarihinden itibaren, 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Yalnızca kişiselleştirilmiş siparişlerinizin iadesi veya değişimi yapılmamaktadır (Örnek: Kolye üzerine isim yazdırılmış ürün).

İade ve değişim için ücret talep edilir mi?

Üretim hatası olan ürünler haricinde iade ve değişimlerde siparişe ait tüm gönderi ücretleri alıcıya aittir. Gönderi ücretleri düşüldükten sonra kalan ücretin ödemesi 3 iş günü içerisinde ödeme yöntemine bağlı olarak yapılmaktadır.

İade ve değişim işlemini nasıl gerçekleştirebilirim

İade ve değişim yapabilmenizin için hesabınıza giriş yaparak iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Eğer üyeliksiz sipariş oluşturduysanız mutlaka öncesinde iletişime geçmelisiniz ([email protected]).

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle  gönderdiğinizden emin olunuz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Önemli

bilgilendiniz.com stokta ürünün bulunmaması sebebiyle kesintisiz ücret iadesi ile siparişi iptal edebilir.

Shopping Cart